Biznesi

Biznesi смотреть последние обновления за сегодня на .

Eri Qerimi - Biznesi (Official Audio)

91801
1254
43
00:04:12
23.04.2019

O'yinchoq biznesi tahlili TOYBOLA misolida!

55539
2839
448
00:39:42
23.05.2022

Toybola Franshizasi bo'yicha ma'lumot qoldirish uchun: 🤍 Ushbu video orqali "ToyBola" kompaniyasi qanday tashkil etilgani, o'yinchoq biznesdagi yuzaga kelgan qiyinchiliklar va o'yinchoqlar ishlab chiqarish jarayoni haqida bilib olasiz. O'zingizga kerakli axborot olsangiz, biz xursand bo'lamiz! 00:00 - Tizer 01:26 - O'yinchoq biznesiga ilk qadamlar 06:10 - Raqobatchilar paydo bo'lgan edi 06:46 - Qiyinchiliklar bo'lgan 08:16 - Sotishda judayam qiynaldik 12:50 - Katta mijozlarga yo'l 14:22 - Konkurent deb ko'rmayman... 17:28 - Yevropaga eksportni boshlaymiz.. Mustahkam o'yinchoqlar 23:30 - Zavodga sayohat va tahlil 31:09 - Toybolada 90% eksport, 10% ichki bozorga 36:52 - TOYBOLAdan franshiza, o'zingiz do'kon oching Ushbu video sizga manzur kelgan va foydali bo'lgan bo'lsa layk bosishni, izoh yozishni va yaqinlaringizga ulashishni unutmang) Toybola o'yinchoqlariga buyurtma berish: 🤍 Telegram orqali buyurtma berish: 🤍 Ijtimoiy tarmoqlarimiz: Instagram: 🤍 Telegram: 🤍 Ijtimoiy tarmoqlarimiz: Instagram: 🤍 Telegram: 🤍 Facebook:🤍 Tiktok: 🤍 #anvarabduqayum #biznes #toybola

A do të ketë taksë biznesi i vogël?

25
0
0
00:01:41
26.05.2022

Nëse ke një biznes me xhiro deri në 10 milionë lekë në vit, ti nuk paguan asnjë taksë apo tatim mbi fitimin që të sjell biznesi. Me projektligjin e ri që qeveria po përgatit, tani ti do të paguash tatim edhe pse në një formë tjetër. Drafti që është dakordësuar me FMN-në parashikon që fitimi që të vjen nga biznesi do të konsiderohet si e ardhur personale. Sipas ekspertëve, në ligjin aktual ku taksohen të ardhurat e individit, pasuri e tatueshme nuk konsiderohen të ardhurat nga biznesi, por vetëm ndarja e dividentit mes aksionerëve, edhe kjo me normë të reduktuar 8 për qind. “Në gjithë sistemet e botës të ardhurat që vijnë nga biznesi nuk janë të ardhura individuale apo personale që taksohen njësoj si puna për arsye se vetë sistemet janë të ndara në ndërfunksionimin e tyre, janë të ardhura që vijnë nga aktiviteti tregtar i biznesit dhe ndryshojnë kryekëput me të ardhurat që vijnë nga aktiviteti profesional ose jo, por vijnë nga shfrytëzimi i punës,” – u shpreh Eduard Gjokutaj, ekspert për çështjet fiskale. Gjokutaj sqaron se kjo nismë përpiqet të korrigjojë hapësirat që individët kanë gjetur në ligj për të shmangur pagesën e taksave. Një ndër to ishte edhe heqja e tatim-fitimit për bizneset e vogla Kryeministri Rama mohoi futjen e biznesit të vogël në skemën e taksimit. Por ai nuk u shpreh nëse do të hiqen nga projektligji nenet që përcaktojnë fitimin nga biznesi i vogël si të ardhur personale. Ndiqni faqen tonë zyrtare të internetit 🤍 për t’u informuar mbi lajmet kryesore nga vendi, rajoni dhe bota. Abonohuni në kanalin tonë në YouTube: 🤍 Na ndiqni në Instagram: 🤍 Facebook: 🤍 Twitter: 🤍

Biznesi per t'u kuptuar EM 10 Perspektiva e bizneseve në Kosovë

888
13
0
00:25:29
01.05.2022

Biznesi per t'u kuptuar EM 10 Perspektiva e bizneseve në Kosovë Një seri e re edukative e emisioneve të prodhuara nga Red Media Autor: Driton S. Bejtullahu Producent ekzekutiv Burim I Krasniqi © & ℗ Red Media & Onair Media. All Rights Reserved

SEZONSIZ BIZNESI 100$ KUNIGA GILAM YUVISH BIZNESI

9769
183
10
00:22:39
25.05.2022

SENTRAFUGA STANOK UCHUN NOMER👇👇👇 +998996020066 BIZNI KURSLARIMIZGA QO'SHILING RO'YXATDAN O'TISH UCHUN 🤍 CAL CENTER +998916606077 +998555007770 KANALGA REKLAMA QILISH UCHUN NOMER👇👇👇+998996097575 🤍

Projekti për Plan Biznesi dhe Ndërmarrësi – Albulena Gashi dhe Vjosa Ademi

444
3
0
00:25:14
25.05.2022

#DTV DTV Televizioni 🤍 Tel:+ 383 44 90 20 20 If any copyright issues please contact: support🤍onair.fm

Putin: Rusiya biznesi ölkəni tərk edən şirkətlərin yerini tutacaq, heç nə dəyişməyəcək – İş vaxtı

1226
43
3
00:01:08
26.05.2022

#arb24 #Putin #rusiya Bizi İzləyin: Teleqram: 🤍 Twitter: 🤍 Facebook: 🤍 Instagram: 🤍 Sayt: 🤍 Copyright © ARB 24 TV

Biznesi per t'u kuptuar- Emisioni 1

1367
11
2
00:28:40
27.02.2022

Biznesi për t’u kuptuar. Një seri e re edukative e emisioneve të prodhuara nga Red Media Autor: Driton S. Bejtullahu Producent ekzekutiv Burim I Krasniqi Tëvë 1 , e diel 27.02.2022 ora 19.00 © & ℗ Red Media & Onair Media. All Rights Reserved

5 ide biznesi për 2022

841
23
2
00:08:33
28.01.2022

Cilën e shihni si idenë më interesante?

“Biznesi i Guroreve” - Si po zhvaten pasuritë kombëtare - Inside Story

20619
147
42
00:49:28
05.05.2022

Guroret kanë zhveshur malet e Shqipërisë, aq sa duhet të ndryshojë harta. Kodrat e Urës Vajgurore janë zhdukur, ashtu si u zhduk edhe kodra në Bicaj. Me rreth 200 gurore të licencuara, qindra hektarë tokë hiqen çdo vit nga fondi pyjor. Retë e pluhurit kanë pushtuar qytete të tëra, duke shtuar rastet e sëmundjeve kancerogjene. Edhe brenda parqeve kombëtare, malet e Shqipërisë po rrafshohen për t’i eksportuar gurët jashtë vendit. Kush janë të fortët që fshihen pas biznesit të guroreve? Kush po e shpërdoron këtë pasuri të madhe, pa paguar madje as taksat? Programi "Inside Story" është një cikël dokumentarësh investigativë që synon transparencën, gabimet e qeverisë, inkompetencën, indiferencën, financat publike dhe cështje të tjera. Ky produkt televiziv përfshin realizimin e intervistave me vetë protagonistët apo zyrtarët përgjegjës në terren, filmime në vendngjarje, informacione konfidenciale, materiale arkivore dhe dokumente zyrtare. Ky cikël trajton fenomene që prekin shoqvrinë tonë, nëpërmjet detajeve ekskluzive dhe të pathëna. Cdo të Mërkurë, Ora 22:30 Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #InsideStory#TopChannel

Permbajtja e nje plan biznesi

1552
22
0
00:02:17
12.06.2020

Permbajtja e nje plan biznesi #plan #fondazione #sanzeno

Civici: Ndryshimi i shpeshtë i sistemit fiskal ndikon negativisht te biznesi | ABC News Albania

120
1
0
00:21:34
26.05.2022

Per informacionet me te fundit klikoni: Web: 🤍 Facebook: 🤍 Instagram: 🤍 Subscribe kanalin tone ne: youtube:🤍 #abcnews #abcnewsalbania

BIZNESI QAYTARDIK | GTA 5 GRAND RP | O'ZBEKCHA LETSPLAY

8862
2449
266
00:21:18
26.05.2022

Gta 5 yuklash - 🤍 Promokod: DED O'yinda Nikim: Ded Khasan = Bizning internet tarmog'lar: Telegram: 🤍 Instagram: 🤍 TikTok: 🤍 Discord: 🤍 DEDHUSAN - 🤍 STRIM KANAL - 🤍 ENG ARZON UC BIZDA - 🤍 Biz bilan bog'lanish ➥Pochta: xasanbek18🤍mail.ru ➥Instagram: 🤍 = Mani kompyuter xarakteresstikam: 🔸Мат. плата: ASUS STRIX Z390-E Gaming 🔸Процессор: Intel Core i9 9900K 🔸Кулер: Cougar HELOR 360 3fan RGB 🔸Оперативная память: Corsair Ven. RGB PRO 3200 Mhz 32GB 🔸Видеокарта: NVIDIA GeForce RTX 3070 🔸SSD: Samsung EVO 970 500GB M.2 NVMe 🔸HDD: 4TB Toshiba 🔸Блок питания: Cougar GX1050W Gold 🔸Вебкамера: Logitech C925e 🔸Кейс: Cougar Conquer 2 🔸Монитор - ASUS TUF GAMING VG279 280hz =

O'ZBEK MILLIY NON BIZNESI. Musofir Yurtdoshlarimiz Uchun 2000-3000$ Foyda

126677
5892
1109
00:34:22
11.02.2022

00:00 - Tizer 01:15 - Nonlar haqida gaplashamiz 03:02 - Chet elda non ishlab chiqarmoqchi bo'lsangiz 04:33 - Eski shahar madaniyati 06:02 - Nonning tan narxi 07:40 - Xorijdagi o'zbeklar uchun zo'r biznes 12:49 - CHIG'ATOY bozori 15:39 - Nondan 1 ga 1 foyda qoladimi? 17:29 - Chig'atoyning "yoraman" patiri 19:15 - Nega eski shaharliklar boy? 20:06 - Saryog'li patir 21:40 - Patirdan qancha foyda qoladi? 23:22 - KAL patir 25:54 - Shogird tushish 27:21 - BESHQAYRAG'OCH yopgan nonlari 34:12 - O'zbek milliy mahsulotiga bittadan layk va kommentariy Halol mehnat ortidan zoʻr daromad qilsa boʻladigan kasblardan biri – novvoylik haqida batafsil toʻxtalib oʻtishga qaror qildik. Buning sabablari koʻp. Non doimiy isteʼmol qilinishini, tan narxi qimmat emasligini va bu biznesni boshlab olishga koʻp mablagʻ ketmasligini asosiy sabablar sifatida koʻrsatsak boʻladi. Ushbu videoda bu biznesni boshlash uchun qancha ketishini, non pishirishni qayerdan oʻrgansa boʻlishligini, qaysi davlatda qaysi turdagi non sotuvi mos kelishini va boshqa bir qator muhim savollarga javob olasiz. Ushbu video sizga manzur kelgan va foydali bo'lgan bo'lsa layk bosishni va yaqinlaringizga ulashishni unutmang! Ijtimoiy tarmoqlarimiz: Instagram: 🤍 Telegram: 🤍 Facebook:🤍 Tiktok: 🤍 #biznes #foyda #non

BENZIN BIZNESI QANCHA DAROMAD OLIB KELADI? (Mobil zapravka comfort oil misolida)

3488
178
38
00:37:58
16.05.2022

Hech Benzin biznesi qancha daromad olib kelishi haqida o’lyaganmisiz? Benzin biznesi yo’nalishi sirlarini bilmoqchimisiz? Bu va yana bir nechta qiziqarli savollar javobini ushbu videodan ma'lumot olishingiz mumkin. Mening Instagramim: 🤍 Comfort oil bilan aloqa: 🤍 Khatamov jamoasi bilan aloqa: +998915589888 - Otabek #benzin #biznes #ozbekiston

Deputatın “təhsil biznesi”….Ata REKTOR, qızı PROREKTOR olan universitetdə ŞIDIRIĞI ALVER....

4504
175
25
00:03:48
25.05.2022

Kanal24online rəsmi YouTube kanalımıza xoş gəlmisiniz.Kanalımıza abunə olmağı və videomuzu bəyənməyi unutmayın. Kanala Abunə Olmaq üçün linkə 🤍 daxil ola bilərsiniz. Sosyal Medya: Instagram ►🤍 Facebook ►🤍 Sosial problemlərinizi bizə deyin Qaynar xətt: +994-55-302-08-88 Təklif,şikayət (Business): etv24azerbaycan🤍gmail.com Kanal24online TurMedia Groupa məxsusdur. Müəllif hüquqları qorunur. #Kanal24online #Kanal24 #Azerbaycan

Abutalıbovun oğlunun Türkiyədəki dəbdəbəli biznesi-gecəsi 35 min avroya otel…

1611
97
27
00:02:05
26.05.2022

Canlı Tv, Azərbaycan, TvMusavat, Xəbər, xəbərlər, xəbərlər, son dəqiqə, xəbərlər bugün 2022, xəbər zamanı, siyasət, canlı debat, xəbər zamanı, təcili xəbər, yenixəbər, son xəbərlər #Xəbər #Canlı #TvMusavat ABUNƏ OLUN : 🤍 TV Müsavat mobil tətbiqləri artıq hər iki platformada... Canlı yayımlarımızı vaxtında izləmək üçün proqramı telefonunuza yükləyin. Veriliş başlayan zaman sizə bildiriş gələcək və daxil olub rahat izləyə, şərh yaza və paylaşa biləcəksiniz. Android smartfonları üçün: 🤍 iOS üçün: 🤍 #Trend #Azərbaycan #Xəbər "TV Musavat" kanalı Yeni Müsavat Media Qrupuna aiddir. Qəzetin ilk sayı 10 noyabr 1989-cu ildə dərc olunub. Qəzetin qurucusu indiki baş redaktor və Yeni Müsavat Media Qrupunun sahibi Rauf Arifoğludur. "Yeni Müsavat" qəzeti ilk illər (1989-1991) gizli fəaliyyət göstərib, kommunist Sovet rejiminə qarşı yaradılan Azərbaycan Milli Demokrat Yeni Müsavat Partiyasının mətbu orqanı olub. 1991-ci illin dekabrında, Azərbaycan müstəqilliyini qazanandan iki ay sonra gizli fəaliyyətə son verib və dövlət qeydiyyatına alınıb. “Yeni Müsavat”, Azərbaycana həftədə 7 dəfə çap rejimini gətirən yeganə qəzetdir. Yeni Müsavat media qrupuna aid olan KİV-lər bunlardır: 🤍musavat.com, 🤍minval.az (rus), 🤍 , tr.minval.az (anadolu türkcəsi) Dövriyyəsinə, tirajına və əhatəsinə görə Yeni Müsavat Media Qrupu Azərbaycanın əsas media təsisatlarındandır. #xəbər #xəbərlər #xəbərsiz #xəbərlər son dəqiqə #xəbərlərbugün #2022 #xəbərzamanı #siyasət #canlıdebat #xəbərlər #xəbər zamanı #xəbər #xəbərlər #təcilixəbər #yenixəbər #xəbərlərbugün #sonxəbərlər #xəbərlər #2021#xəbərlərsondəqiqə #sonxəbərlər #2021 #yenixəbərlər #müharibəxəbərləri #xəzərxəbər #putin #xeberler #sonxeberler #2022 #xeberler #sondəqiqə

13 pika që mund të mbysin cdo lloj biznesi!

464
26
5
00:31:37
24.07.2021

Biznesi është një aktivitet i cili kërkon 100% të kapacitetit tonë dhe nëse nuk marrim hapat e duhur, ato mund të na kushtojnë vërtet shumë. Në këtë video diskutoj lidhur me 13 pika të cilat mund të mbysin ose falimentojnë çdo lloj biznesi...

Tumni Biznesi (feat. Pameca)

82258
549
0
00:02:25
12.06.2021

Provided to YouTube by DistroKid Tumni Biznesi (feat. Pameca) · Marso Tumni Biznesi (feat. Pameca) ℗ Murda Boyz Released on: 2021-06-12 Auto-generated by YouTube.

Emisioni #KallxoPernime - Biznesi me kufoma dhe Vendimi i dyshimtë 10.03.2022

3228
15
01:25:50
11.03.2022

Blerim Nreci - Biznesmen Osman Vishaj - Drejtor i KRPP Visar Prebreza - Kallxo .com Fadil Gashi - Policia e Kosovës Masar Kabashi - Klubi alpin "Podguri" Bajram Lajqi - Avokat Fadil Bunjaku - Zv.drejtor i AAPSK-së #KallxoPernime ndiqeni emisionin për tenderët e Shërbimit Spitalor, Klinik dhe Universitar të Kosovës për varrosjen e viktimave të COVID-19, të cilët janë fituar nga burrë e grua. - Pse janë tejkaluar vlerat indikative të kontratave? - Sa ka qenë ky tejkalim? - Pse burri ishte ankuar për tenderin që e ka fituar gruaja e tij? - Çfarë thonë ekspertët e prokurimit? - A është e ligjshme që në një tender të aplikojë një pronar me dy kompani? - Sa ka tejkaluar vlera indikative e tenderit të dytë? - Si i kishte marrë biznesmeni paratë nga ShSKUK-ja? - Si u varrosën viktimat e COVID-19 në dy arkivole? #KallxoPernime ndiqeni hulumtimin "Vendimi i dyshimtë", se si erdhi deri tek kundërshtimet mes policisë dhe prokurorisë në Pejë për një makine të sekuestruar. - Pse prokuroria vendosi që një herë t’i mbyll hetimet e pastaj t’i hapë prapë për veturën e njëjtë? - Çka thonë raportet e Forenzikës për dyshimet e ndërhyrjes në veturë? - Cilat ishin veprimet e policisë pas mbylljes se rastit nga prokuroria? - Kujt i shkruan letër dhe me kënd u takuan që rasti të hapet përsëri? - Si ndodhi që policia e Pejës për gati dy muaj refuzoi ta zbatojë vendimin e gjykatës? - Detajet se ku i ruan policia e Pejës veturat e sekuestruara. - Çka thonë në Agjencinë për Administrimin e Pasurisë së Sekuestruar dhe të Konfiskuar për këtë problem? - Sa para iu kërkuan palës nga parkingu privat kur shkoi ta tërheqë veturën, dhe pse ai nuk arriti asnjëherë ta marrë veturën? #FadilBunjaku #BajramLajqi #MasarKabashi #FadilGashi #VisarPrebreza #OsmanVishaj #BlerimNreci #KallxoPernime #JetaXharra #FaikIspahiu #KreshnikGashi Na ndiqni në: Facebook: 🤍 Instagram: 🤍

5 ide biznesi "të çuditshme" për Shqipëri

9438
138
17
00:11:51
03.06.2020

Në këtë video ndajmë 5 ide biznesi që mund të jenë të përshtatshme për t'u provuar në Shqipëri. Gjithashtu edhe shpjegim për secilën. Jemi munduar të kemi një varietet idesh në fusha të ndryshme dhe mundësi të ndryshme financimi. Shumica e atyre që do të shohin këtë video, do të thonë që janë të pamundura, nuk ja vlejnë. Por jo ti. Ti që po lexon këto rreshta, e di që nuk ka asgjë të pamundur. Nëse nuk të përshtaten këto ide, atëherë frymëzohu dhe gjej një ide akoma më të mirë për ty. Linku i librit "Çliro idetë e biznesit": 🤍 Për të mbështetur kanalin e Bid, mos harroni të bëni LIKE dhe SUBSCRIBE. Na ndiqni për më shumë në website-in tonë: 🤍 dhe rrjetet sociale, IG: 🤍 FB: 🤍

TUYAQUSH BOQIB YILIGA 50.000$ DAROMAD QILISH.TUYAQUSH BIZNESI

25456
608
64
00:16:50
24.08.2021

TUYAQUSH BOQIB YILIGA 50.000$ DAROMAD QILISH.TUYAQUSH BIZNESI

YANGI BIZNES KUNIGA 100 $ ISHLAYSIZ GILAM YUVISH BIZNESI

1483
37
9
00:15:34
25.05.2022

STANOKLAR UCHUN NOMER 👇👇👇👇👇👇 +998996020066 ТЕЛЕГИРАМ КАНАЛИМИЗ 👇👇👇👇👇👇👇👇👇 KANALGA REKLAMA QILISH UCHUN NOMER 👇👇👇👇👇👇 +998996129616 🤍

Biznesi për t'u kuptuar - ISO STANDARDET EM 2

763
6
0
00:34:48
06.03.2022

Biznesi për t’u kuptuar. Një seri e re edukative e emisioneve të prodhuara nga Red Media Autor: Driton S. Bejtullahu Producent ekzekutiv Burim I Krasniqi Tëvë 1 , e diel 06.02.2022 ora 19.00 © & ℗ Red Media & Onair Media. All Rights Reserved

Emisioni #KallxoPernime Biznesi me Kriptovaluta 12.01.2022

2471
12
01:24:05
13.01.2022

#KallxoPernime ndiqeni debatin për ‘Biznesin me Kriptovaluta’ Luan Morina, Drejtues i Komitetit Teknik për Masa Emergjente- Ministria e Ekonomisë Ermal Sadiku, Inxhinier Driton Azemi, Dogana e Kosovës Kreshnik Gashi, KALLXO.com - Pse Qeveria vendosi të ndaloj prodhimin e Kriptovalutave? - A ishte ky vendimi i duhur? - A është ndaluar prodhimi i Kriptovalutave? - A mund të prodhohen Kriptovaluta në Kosovë me energji alternative? - Si mund të ndalohet prodhimi i tyre në veriun e Kosovës? #KallxoPernime #JetaXharra #FaikIspahiu #KreshnikGashi #LuanMorina #ErmalSadiku #DritonAzemi Na ndiqni në: Facebook: 🤍 Instagram: 🤍

Göbələk biznesi qurmaq istəyirsiniz?

3653
101
7
00:11:04
13.07.2021

#mantar#Вешенка#göbələk Göbələk həvəskarları üçün yeni biznes ideyası: istridiya. Artıq Azərbaycanda ilk təsərrüfat fəaliyyətə başlayıb. Abşeron rayonunun Saray kəndində Azər Əliyev istridiya göbələyi yetişdirir. Onunla görüşüb göbələyin yetişdirilmə texnologiyası haqqında ətraflı danışmışıq. #yeməligöbələk#грибы#mushrooms#mantarlar#Oystermushroom#Вешенка#вешенкавыращивание#istiridyemantarı#yetiştiriciliği#гливавирощування#göbələkbiznesi#şampinyon#грибипечериці#petrolmantarı#шампиньоны#azərəliyev#saraykəndi#champignonsde#mantarişi#грибнийбізнес#грибнойбизнес#mushroombusiness#выращиваниевешенкивмешках#Субстратныйблокдлявешенки#compostformushrooms#компостдлягрибов#mantarkompostu#göbələküçünkompos

1.000.000 dona sotiladigan detal biznesi | Elektronika zavodiga tashrif

64724
3745
573
00:52:44
25.03.2022

O'zbekistondagi eng katta platalar ishlab chiqaruvchi zavodga tashrif buyurdik va mahsulotlarni tahlil qilib, tadbirkorlar uchun g'oyalar taqdim etdik. Elektronika mahsulotlarini (fen, led lampochka, maishiy texnika) ishlab chiqarmoqchi bo'lgan tadbirkorlar platalar bo'yicha eng kerakli ma'lumotlarga ega bo'ladilar degan umiddamiz! Ushbu video sizga manzur kelgan va foydali bo'lgan bo'lsa biz bundan xursandmiz o'zingizni qiziqtirgan savollarni izohlarda qoldiring! Ijtimoiy tarmoqlarimiz: Instagram: 🤍 Telegram: 🤍 Facebook:🤍 Tiktok: 🤍 #anvarabduqayum #biznes #tadbirkor

Biznesi per t'u kuptuar EM 11 MOTIVI PER PUNE

377
5
1
00:22:24
08.05.2022

Biznesi per t'u kuptuar EM 11 MOTIVI PER PUNE Një seri e re edukative e emisioneve të prodhuara nga Red Media Autor: Driton S. Bejtullahu Producent ekzekutiv Burim I Krasniqi © & ℗ Red Media & Onair Media. All Rights Reserved

Pechenie sexi biznesi/Pechenie tayyorlash uy sharoitida.

33334
1574
640
00:16:43
20.01.2021

Assalom aleykum ajratgan vaqtiz uchun katta raxmat. 1) 5 ta tuxum 700 gr margarin 400 gr shakar 2) 1 kg un 5 gr valelin 5 gr разрыхлитель мука Biznes qilishni xoxlaganlar. shu retsep orqali pishirib ko'rib. sarf harajatlarni hisoblab olasanglar bo'ladig Instagram sahifalarim: 1. 🤍 2. 🤍 Telegram kanalim: 🤍 Tik tok profilim: 🤍 #pecheniesexibiznesi#pechenietayyorlash#pecheniepishirish#pechenieuysharoitidapishirish#pecheniebiznesi#shirinliklartayyorlash#shaffofuz#pechenieretsepi#kurobiy pechenie#pechenietayyorlashretsepi#печениетайёрлашретцепи#печениетайёрлпшуйшароитида

UY SHAROITIDA OYIGA 300$ DAROMAD TOVUQ BOQISH BIZNESI TUXUMGA

628312
11116
728
00:15:58
29.08.2020

TOVUQ BOQADIGAN AKAMIZNING YOUTUBE KANALI👇👇👇 🤍 Tel Nomer👇👇👇 +998999916190

500$ OYIGA UY SHAROITIDA QORA TOVUQ BOQISH BIZNESI

226582
5301
356
00:19:38
01.01.2021

Inkubator Uchun Nomer👇👇👇 +998555001919 INSTAGRAM👇👇👇 RUSTAM KOSIMOV 🤍 YOUTUBE BLOGERLIK KURSI O'RGANISH UCHUN NOMER👇👇 +998916606077 AYOLLAR UCHUN YOUTUBE BIZNES KANAL👇👇👇 🤍 KANALGA REKLAMA QILISH UCHUN NOMER👇👇👇+998996097575 🤍

#Biogomes #Biznesi

1863
73
6
00:03:53
31.08.2021

#Qizikkanlar Bolsa Shu Nomerlar Orqaliy Ulanidhingiz Mumkun +998 93 724 21 61

Biznesi vendas i gatshëm që të marrë pjesë në blerjen e INSIG-ut (15 Janar 2004)

75
0
0
00:01:14
25.05.2022

Lajme Arkiva 2004 Biznesi vendas është i gatshëm që të marri pjesë në blerjen e kapitalit shtetëror INSIG-ut, ky ka qenë thelbi i një deklarate të grupit t interesit të biznesit shqiptar. në emër të këtij grupi zoti Gjergj Buxhuku ka kërkuar privatizim me të njëjtat kushte dhe çmim ashtu sikurse i është ofruar IFC-së dhe BERZH-it. Gjergj Buxhuku: Gatishmërinë për blerjen e të gjitha aksioneve SH.A. Tiranë të zotëruara aktualisht nga IFC dhhe BERZH me të njëjtin çmim që ata e kanë blerë nga qeveria shqiptare. 3. Kërkojmë nga qeveria shqiptare që interesat e grupit nismëtar të biznesit shqiptar të merre parasysh dhe të përfshihen në paketën ligjore që po përgatitet për privatizimin e aksioneve të INSIG SH.A. Tiranë. Këshhtu biznesi shqiptar kërkon edhe më tej të blejë dhe pjesët e marra deri tani nga IFC-ja dhe BERZH, pra të privatizoj totalisht INSIG-un. Deri tani 39% e INSIG-ut i ka blerë IFC dhe BERZH ndërsa mbeten 61% e kapitalit të saj shtetëror pa u privatizuar ./tvklan.al SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on YouTube for more videos! Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web 🤍 Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen 🤍 Follow Tvklan on Facebook: 🤍 Follow Tvklan on Instagram: 🤍 Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen 🤍

KOFE SHAXOBCHASI OCHISH BIZNESI

4505
130
9
00:03:49
25.03.2021

#kofe #kafe #Coffe BU YERDA SIZNING QURILMANGIZNI REKLAMASI BÔLISHI MUMKUN. REKLAMA BERISH 👇 🤍

BIOGUMUS BIZNESI QIROLI OBID BEGMATOVDAN SIZ KUTGAN MILLIONGA TENG BIZNES MASLAXATLAR

59716
1981
198
00:15:24
08.03.2022

Obid Begmatov YouTube Biogumus Kanal👇👇 🤍 Biogumus Chuvalchang Uchun Nomer👇👇👇 +998945221881 BIZNI KURSLARIMIZGA QO'SHILING RO'YXATDAN O'TISH UCHUN 🤍 CAL CENTER +998916606077 +998555007770 KANALGA REKLAMA QILISH UCHUN NOMER👇👇👇+998996097575 🤍

BIOGOMUS. 300 mln daromad. Chuvalchang biznesi haqida. #Humanuz

41829
838
93
00:21:55
29.01.2021

OBUNA BO`LING! RASMIY KANAL! BIOGOMUS. 300 mln daromad. Chuvalchang biznesi haqida. #Humanuz

Emisioni #KallxoPernime - Biznesi me prona 18.04.2022

3359
17
01:06:06
19.04.2022

Kreshnik Gashi - Kallxo .com Behar Mustafa - Kallxo .com Agim Bahtiri - Ish kryetari i Mitrovicës së jugut Hysen Muzliukaj - Ish drejtor i Kadastrit Faruk Mujka - Ish-nënkryetar i Mitrovicës së jugut Arsim Xhema - Afarist Valdete Idrizi - Drejtoreshë e DKRS-së Lulzim Hoti - Ojq "7 Artrt" #KallxoPernime mund të ndiqni hulumtimin “Qeverisja e pronave në Mitrovicë” - Në cka u shndërruar objekti i ish-bibliotekës në Mitrovicë? - A kishte informacione Agim Bahtiri për privatizimin e kësaj prone? - Sa kushtoi metër katror për privatizimin e kësaj prone? #LulzimHoti #ValdeteIdrizi #ArsimXhema #FarukMujka #HysenMuzliukaj #AgimBahtiri #BeharMustafa #Mitrovica #KallxoPernime #JetaXharra #FaikIspahiu #KreshnikGashi Na ndiqni në: Facebook: 🤍 Instagram: 🤍

1000$ TIKIB 1YILDA 30000$ DAROMADLI BIOGUMUS BIZNESI

370296
4476
355
00:16:27
17.11.2020

BIOGUMUS VA CHUVALCHANG UCHUN NOMER👇👇👇 +998993339616 +998974252065 YOUTUBE BLOGERLIK KURSI O'RGANISH UCHUN NOMER👇👇👇 +998916606077 AYOLLAR UCHUN YOUTUBE BIZNES KANAL👇👇👇 🤍 KANALGA REKLAMA QILISH UCHUN NOMER👇👇👇+998996097575 🤍

Назад
Что ищут прямо сейчас на
biznesi slenderman spel dahk maroc Los Yonics hero harris j fs22 mods piccolo rashidjon farmonov Polska o'zbek klip nanga video maydon kuchlanganligi 안무버젼 bir axsam двоичный код dlb vod российский Easy Arabic